Pienińska Karta Rabatowa

Kartę rabatową (plastikowa karta formatu karty płatniczej) wraz z ulotką informującą gdzie możesz zrealizować rabat otrzymasz w wybranych, współpracujących z naszym serwisem hotelach, pensjonatach i kwaterach na terenie Pienin (Szczawnica, Krościenko nad Dunajcem, Szlachtowa, Jaworki, Czorsztyn, Niedzica, Łapsze)

Korzystając z określonych usług wystarczy, że przedstawisz obsłudze danego punktu plastikową kartę a określony rabat zostanie odliczony. Wiedz że pewne aktywności wymagają wcześniejszej rezerwacji (np. rafting Dunajcem, loty na paralotni itp.)

Rokrocznie oferta punktów rabatujących będzie powiększana, podobnie jak pienińskie miejscowości w których kartę będzie można otrzymać – przedstawiona oferta obowiązuje na rok 2020.

.

Gdzie z kartą zrealizuję rabat ?

Gdzie otrzymam karte rabatową ?

Noclegi

Regulamin

I

1. Organizatorem akcji jest firma: wPieniny. Tomasz Salamon ul. Ogrodowa 12, 34-460 Szczawnica NIP: 735 235 50 13

2. Akcja prowadzona jest w obiektach noclegowych wybranych przez Organizatora, będących Partnerami programu.

3. Aktualna lista obiektów dysponujących kartami rabatowymi na rok 2015 dostępna na stronie http://www.wpieniny.pl/315/gdzie-otrzymam-karte-rabatowa

4. Aktualna lista punktów udzielających rabatu dostępna na stronie http://www.wpieniny.pl/314/gdzie-uzyskam-rabat

II.

1. Kartę rabatową z ulotką na której przedstawione są wszystkie punkty udzielające rabatu otrzymuje klient w wybranych hotelach/pensjonatach/kwaterach na terenie Pienin – bezpłatnie na czas pobytu

2. Posiadacz karty uprawniony jest do zniżek w okresie pobytu – każda karta posiada własny numer ewidencyjny przypisany do danego punktu noclegowego.

3. Z rabatu można skorzystać przedstawiając w określonym punkcie kartę (przed skorzystaniem z usługi – ważność karty jest kontrolowana przez obsługę punktu udzielającego rabatu)

4. W przypadku wątpliwości co do ważności czy też innych zastrzeżeń punkt rabatujący może odmówić uznania karty jednocześnie odmówić udzielenia rabatu.

5. Nie można udostępniać karty osobom trzecim.

6. Karta powinna zostać zwrócona w obiekcie noclegowym w dniu wymeldowania

7. Rabaty przyznane z kartą nie sumują się z innymi dostępnymi rabatami.

8. Korzystając z karty rabatowej uczestnik oświadcza jednocześnie że zapoznał się z regulaminem, akceptuje jego treść i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień.

9. Wszystkie wątpliwości, zapytania czy ewentualne reklamacje prosimy zgłaszać pisemnie na adres e-mailowy: biuro@wpieniny.pl Więcej informacji o punktach rabatujących można uzyskać na stronie internetowej www.wpieniny.pl