«

Pokoje gościnne POD CUPRONĄ

KWATERY

Adres: 34-460 Szczawnica, Szlachtowska 78 A

Telefon: +48 698 165 033

Strona www: http://podcuprona.pl

Adres e-mail: biuro@wincentowka.pl

Komfortowe pokoje i apartament z łazienkami, balkonami z dostępem do kuchni, dużego ogrodu, placu zabaw. A wszystko to nad brzegiem potoku górskiego Grajcarek.

Do dyspozycji gości oddajemy 5 komfortowych pokoi z widokiem na otaczające góry, z czego: – 3 to pokoje 2-osobowe – 2 pokoje 3-osobowe oraz 4 osobowy apartament.Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki (WC, umywalka, prysznic), balkony, TV oraz dostęp do darmowego WiFi (internetu bezprzewodowego). Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy Plac Zabaw ze zjeżdżalnią, domkiem , piaskownicą i huśtawkami oraz zabawkami ogrodowymi. Spory ogród pozwala na różnego rodzaju gry na świeżym powietrzu, piłka, badminton itd.

Goście I piętra, mają możliwość skorzystania z w pełni wyposażonej kuchni, wspólnej dla 5 pokoi. Posiadamy 6 – miejscowy parking na terenie obiektu. Całość w pełni ogrodzona i zamykana na noc. Dodatkowo oddajemy w Państwa ręce  duży ogród, w którym znajduje się stylizowany szałas z grillem.

LOKALIZACJA
Znajdujemy się ok. 3 km od centrum Szczawnicy, w kierunku Jaworek. Dostęp do obiektu jest bardzo prosty, wystarczy kierować się w stronę Jaworek i skręcić w lewo z głównej drogi przy znakach ulicznych wskazujących koniec Szczawnicy.

ZNIŻKI DLA DZIECI DO LAT 10.

Udostępnij 🙂
fb-share-icon
»