«

Domki Góralskie z widokiem na Trzy Korony w Pieninach

KWATERY

Adres: 34-450 Grywałd, Pienińska 62

Telefon: +48 601 080 790

Strona www: http://www.wypoczynek-pieniny.pl

Adres e-mail: biuro.e@wp.pl

Osada nad Babieńskim Potockiem – Pienińskie Herbarium wellness & chalets

Zachęcamy Państwa do wypoczynku w 6 osobowych góralskich domkach położonych nad Babieńskim Potockiem w Grywałdzie nieopodal Szczawnicy. Domki góralskie z naszej osady możliwe są do wynajęcia w przekroju całorocznym.

Mieszczące się obok Grywałdu miejscowości takie jak Krościenko nad Dunajcem oraz wspomniana Szczawnica to miejsca gdzie poza szlakami turystycznymi można zaczerpnąć naturalnych wód uzdrawiających tzw. „szczaw” które po zabraniu do naszych domków będą smakować i relaksować naszych gości. Od lasów Szczawnicy aż tutaj echo wciąż niesie legendę, o śniadych i ciemnookich boginkach podkradających zielony groszek z pobliskich upraw…

Stworzyliśmy to miejsce dla osób spragnionych odpoczynku z dala od miejskiego gwaru, który towarzyszy już nieodległej Szczawnicy, czy Krościenku n/Dunajcem. W otoczeniu pienińskich łąk, przy akompaniamencie ptaków, budzących ze snu porannych kogutów, w naszych domkach góralskich z pewnością odpoczniecie i nabierzecie sił do dalszej pracy. Na naszych małych gości czeka konik Kłapek uwielbiający suchy chleb, marchewkę i jabłka. W zabawie towarzyszą labladorka Sara i kotka Milka. Można  obejrzeć kozy alpejskie. Dzieci mogą pokarmić owce w zaprzyjaźnionym gospodarstwie rodziny Knutelskich z Chmielnika.

Udostępnij 🙂
fb-share-icon
»