«

Najpiękniejsze Schronisko w Pieninach

KWATERY

Adres: ul. Sobczańska 91, 34-443 Sromowce Niżne

Telefon: (+48) 18 26 29 823, (+48) 609 668 528

Strona www: http://www.trzykorony.pl/

Adres e-mail: trzykorony@trzykorony.pl

Schronisko Trzy Korony

Położone przy szlaku prowadzącym na najsłynniejszy pieniński szczyt Trzy Korony. Idealne miejsce na odpoczynek.

Z okien pokoi, otwartego przez cały rok Schroniska, podziwiać można tradycyjne flisackie tratwy płynące przełomem Dunajca, Czerwony Klasztor czy Tatry. Schronisko słynie z doskonałej regionalnej kuchni no i oczywiście z czystego, górskiego powietrza. Tutejsza restauracja dostępna jest dla wszystkich, także dla przechodzących w pobliżu turystów.

Schronisko posiada obecnie 50 miejsc noclegowych w 17 pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych. Wszystkie pokoje są z łazienkami, w budynku znajduje się również restauracja oferująca samkowite, regionalne potrawy a także dania polskiej kuchni.

Położenie Schroniska sprawia, że jest ono doskonałą bazą wypadową na wycieczki górskie, wycieczki rowerowe czy też wypady narciarskie. Bliskość pieszego przejścia granicznego pozwala także na przemierzanie słowackich szlaków.

Do Schroniska dojechać można można przez cały rok, także zimą gdzie droga jest regularnie odśnieżana  i dostępna również dla samochodów osobowych. W „Trzech Koronach” znajdą również Państwo wypożyczalnie rowerów Giant – 25 nowych rowerów damskich jak i męskich w różnych rozmiarach.

Udostępnij 🙂
fb-share-icon
»