«

Hotel SPA Budowlani, Szczawnica

HOTELE

Adres: 34-460 Szczawnica, Zdrojowa 27

Telefon: +48 18 262 25 10

Strona www: http://www.spabudowlani.pl

Adres e-mail: recepcja@spabudowlani.pl

Budowlani to nie tylko hotel spa w Pieninach. To miejsce stworzone z myślą o głębokim wypoczynku, ogólnej poprawie zdrowia i samopoczucia Gości. To połączenie komfortowego hotelu, nowoczesnego sanatorium i relaksującego spa. To Pieniny, których przyroda i klimat współtworzą niezwykłą atmosferę Spa Budowlani. Oferujemy wachlarz usług rehabilitacyjnych, odnowy biologicznej i zabiegi upiększające, pyszną i zdrową kuchnię, usługi dla biznesu oraz wygodne pokoje. Szczawnica zaprasza!

Hotel Spa Budowlani

otworzył swoje podwoje w grudniu 2010 roku. Oferuje noclegi w 32 komfortowych pokojach dwuosobowych z widokiem na panoramę miasta lub Pieniny. Hotel stanowi część kompleksu sanatoryjno – wypoczynkowego z bogatym zapleczem rekreacyjnym z basenem, saunami – suchą i parową, jacuzzi oraz salonem spa. Bogata i nowoczesna baza zabiegowa hotelu umożliwia połączenie górskich aktywności i błogiego wypoczynku z dbałością o zdrowie i urodę oraz odnową biologiczną. Odprężające noclegi? Pieniny zapraszają!

Sanatorium Uzdrowiskowe „Budowlani”

oferuje pobyty lecznicze, profilaktyczne, wypoczynkowe, indywidualne i grupowe, turnusy rehabilitacyje, a także unikalne wczasy odchudzające realizowane w oparciu metodę dr Badardyna. To doskonałe miejsce na połączenie wypoczynku z odnową biologiczną. W gabinetach zabiegowych wykfalifikowana kadra wykonuje szeroki wachlarz zabiegów leczniczych ukierunkowanych przede wszystkim na schorzenia dróg oddechowych i narządu ruchu. Dopełnieniem kuracji jest klimatoterapia – specyficzne warunki panujące w Szczawnicy korzystnie wpływają na stan zdrowia. Uzupełnieniem oferty leczniczej jest zaplecze do odnowy biologicznej – kryty basen, sauny i jacuzzi oraz Salon SPA, gdzie w przytulnych gabinetach wykonywane są zabiegi relaksacyjne i kosmetyczne.

Please follow and like us:
»