«

Wille regionalne – Chata Spiska, Chata z Kir

KWATERY

Adres: Niedzica, Os. Polana Sosny 1

Telefon: +48 18 334 77 60

Strona www: http://www.niedzica.pl/40-Chata_z_Kir

Adres e-mail: polana.sosny@niedzica.pl

Ośrodek jest doskonałym miejscem pobytu dla amatorów czynnego wypoczynku, miłośników pienińskiej przyrody, turystów – pragnących poznać najpiękniejsze zakątki Spisza, Podhala i Pienin a także wędkarzy i amatorów grzybobrania.

Pięknie położony Zespół Rekreacyjny „Polana Sosny” nad rzeką Dunajec w pobliżu Jeziora Sromowieckiego, granicy ze Słowacją, z widokiem na zamek i Pieniny. W skład Zespołu Rekreacyjnego wchodzą wille regionalne: Chata Spiska, Chata z Kir, Restauracja Dwór, wiata grilowa, piaszczysta plaża na brzegu rzeki Dunajec, Camping** oraz Ośrodek Narciarski „Polana Sosny”.
Chata Spiska
XIX – wieczna „Chata Spiska” została przeniesiona z Łapsz Niżnych i zrekonstruowana na Polanie Sosny wchodząc w skład zabudowy skansenu. Chatę zaadaptowano na ośrodek z dwu i trzy – osobowymi pokojami z łazienkami łącząc wysoki standard z oryginalnymi elementami wyposażenia zachowując tradycję i kulturę Spisza. Dodatkowe atrakcje: sauna fińska NOWOŚĆ, boisko do piłki plażowej, nowo powstała plaża piaszczysta na brzegu rzeki Dunajec, wypożyczalnia rowerów górskich, amfiteatr, wyciągi narciarskie. Serdecznie zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak również grupy zorganizowane. Dysponujemy salą konferencyjną w zabytkowej kuźni o wyjątkowym klimacie. Organizujemy imprezy integracyjne, kuligi spiskie oraz biesiady regionalne z pieczeniem barana i kapelą góralską w wiacie regionalnej z kominkiem oraz imprezy plenerowe w amfiteatrze.
Chata z Kir
Stylowa góralska „Chata z Kir” powstała z połączenia starego młyna z Czarnego Dunajca i przeniesionej drewnianej chaty z Kir. Posiada pokoje 1,2,3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT, radiem i telefonem.
Willa regionalna Chata z Kir – noclegi przy stacji narciarskiej Polana Sosny. Dodatkowe atrakcje: sauna fińska NOWOŚĆ, boisko do piłki plażowej, nowo powstała plaża piaszczysta na brzegu rzeki Dunajec, wypożyczalnia rowerów górskich, amfiteatr, tuż obok wyciągi narciarskie.
Please follow and like us:
»