«

Biegi w Szczawnicy 2020

Serdecznie zapraszamy na VIII już odsłonę Biegów w Szczawnicy. Wydarzenie odbędzie się 25 kwietnia 2020.


Podobnie jak w roku ubiegłym organizatorzy przygotowali pięć pięknych i wymagających tras:

  • Niepokorny Mnich- 96 km
  • Dziki Groń  – 64 km
  • Wielka Prehyba – 43 km
  • Chyża Durbaszka – 20 km
  • Hardy Rolling – 6 km

W tym roku zmieni lokalizację strefa startu – mety.  Przeniesiono ją  na Most Flisaków i górną płytę parkingu przy Dunajcu. Oznacza to przesunięcie strefy o około 600 metrów wzdłuż Grajcarka w stronę Dunajca. W nowej strefie będzie zdecydowanie więcej przestrzeni, co z pewnością przełoży się na wyższy poziom obsługi, szerszą strefę pozwalająca na płynniejszy start, ładniejsze otoczenie, a także co ważne większą dostępność miejsc parkingowych.


Nie zapomniano w tym roku również o najmłodszych sportowcach.  Mini Biegi w Szczawnicy odbędą sie w niedzielę 26.04  w godzinach 10:00 -13:00 przy Dworku Gościnnym ( Park Górny 7).

Trasy i dystanse biegów zostaną przygotowane stosownie do wieku i możliwości młodych zawodników. Najmłodsze dzieci zaprosimy do biegowej zabawy, w której najważniejsza będzie frajda i wspaniałe sportowe emocje. Starsze dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w sportowej rywalizacji.

Chcemy, aby w wydarzeniu, poza młodymi zawodnikami, czynny udział wzięli także ich najbliżsi, dlatego spotkamy się w niedzielę. Wspólnie będziemy mogli wspierać, kibicować i cieszyć się z sukcesów młodych adeptów biegania – mówią organizatorzy.

http://biegiwszczawnicy.pl/

Udostępnij 🙂
fb-share-icon
»