«

Wsparcie dla zdobywców GOT PTTK

Hiszpańska marka niezawodnych butów turystycznych Chiruca nawiązała współpracę z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym, dzięki temu już teraz zdobywcy Górskiej Odznaki Turystycznej PTTK mogą otrzymać nawet 30% rabatu na zakup obuwia!

Zasady projektu są bardzo proste: w wiodących sklepach outdoorowych na terenie Polski, a także bezpośrednio u polskiego dystrybutora marki, zdobywcy GOT PTTK mogą kupić buty Chiruca z rabatem zależnym od stopnia zdobytej odznaki. Wysokość rabatu jest następująca:

  • Odznaka Popularna – 5%,
  • Odznaka Mała: brązowa – 10%, srebrna – 12,5%, złota – 15%,
  • Odznaka Duża: brązowa – 20%, srebrna – 22,5%, złota – 25%,
  • Odznaka Za Wytrwałość oraz Przodownik Turystyki Górskiej PTTK – 30%.

Rabaty obowiązują na wszystkie modele butów Chiruca, a każdy zdobywca GOT PTTK może w ciągu roku kupić w tej promocji 2 pary butów.

Bannery oraz plakaty informujące o możliwości zakupu premiowego już niedługo pojawią się w schroniskach PTTK na terenie całej Polski. Prowadzona jest również akcja informacyjna za pośrednictwem internetu, w tym mediów społecznościowych.

Marka Chiruca ma nadzieję, że dzięki kooperacji z PTTK i wsparciu zdobywców GOT, jeszcze więcej osób będzie mogło w komfortowy sposób przemierzać przepiękne górskie szlaki i kolekcjonować niezapomniane wspomnienia z wędrówek.

Szczegółowe informacje na temat sprzedaży premiowej oraz aktualna lista sklepów biorących w niej udział, są dostępne na dedykowanej stronie internetowej: http://www.chirucawspieragot.pl

Udostępnij 🙂
fb-share-icon
»