«

Hotel Nawigator*** Szczawnica

HOTELE

Adres: 34-460 Szczawnica,ul. Zdrojowa 28

Telefon: +48 (18) 540 04 40

Strona www: http://www.szczawnicanawigator.pl/pl/

Adres e-mail: recepcja@szczawnicanawigator.pl

Wygodne pokoje i niepowtarzalna pienińska atmosfera sprawią, iż doświadczysz magii górskiego wypoczynku, a szybki dostęp do wielu atrakcji oraz miejsc o bogatej historii zagwarantuje ciekawe chwile.

Hotel Nawigator*** to dynamiczny obiekt wypoczynkowo-konferencyjny, położony na wzgórzu w centrum uzdrowiska. To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, ludzi pragnących połączyć pracę z wypoczynkiem, jak również dla lubiących aktywne formy spędzania czasu.

Do dyspozycji gości Hotel Nawigator oddaje 57 pokoi – 1, 2 i 3 osobowych, w tym pokoje typu studio oraz suite, z których roztacza się malowniczy widok na otaczający hotel park oraz panoramę Pienin.

Dzięki połączeniu 120 wygodnych miejsc noclegowych z trzema nowoczesnymi salami konferencyjnymi, hotel stanowi doskonałe miejsce na szkolenia firmowekonferencje oraz kongresy, jak również organizację imprez integracyjnych i motywacyjnych.

Swoim gościom nowo otwarta restauracja Hotelu Nawigator oferuje bogate menu kuchni polskiej i regionalnej. Obszerna sala restauracyjna, mogąca pomieścić 90-120 osób, to również znakomite miejsce na organizację imprez biznesowych oraz okolicznościowych.

Relaks i wyciszenie goście hotelu odnajdą w gabinecie masażu podczas zabiegu leczniczego lub relaksującego, jak również na naszym letnim tarasie, z którego podziwiać można widok na Palenicę oraz zieloną okolicę i alejki parku wraz z Inhalatorium. Osoby lubiące spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu mogą skorzystać z pobliskich parków zdrojowych czy udać się na wycieczkę pieszą lub rowerową po okolicznych trasach widokowych. Do dyspozycji najmłodszych gości hotel przygotował pokój zabaw.

Please follow and like us:
»