«

Batory Hotel *** Szczawnica

HOTELE

Adres: 34-460 Szczawnica, ul.Park Górny 13

Telefon: +48 18 262 02 07; +48 502 600 431

Strona www: http://www.batory-hotel.pl

Adres e-mail: recepcja@batory-hotel.pl

Budynek Hotelu położony jest w centrum Szczawnicy. Doskonałe warunki pobytowe, czyste powietrze, pijalnie wód mineralnych, piękne widoki, zapewnią Państwu niezapomniany i udany wypoczynek. Zapraszamy wczasowiczów indywidualnych i grupy wycieczkowe.

Do dyspozycji gości oddajemy 27 pokoi 1, 2 osobowych (z możliwością dostawek). Hotel posiada pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój wyposażony jest w dostęp do internetu, TV SAT, radio i telefon oraz przestronną łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną.

Pokoje Superior dodatkowo zostały wyposażone w mni bary oraz suszarki do włosów. Pokoje tupu Family oraz Family Plus oprócz standardowego wyposażenia posiadają również mini bary, suszarki do włosów, sejfy, zestawy do parzenia kawy lub herbaty.

Na terenie Hotelu zapraszamy do Restauracji oraz Baru.  Hotel posiada pokój dla dzieci – wyposażony w gry i zabawki oraz komputer z bezpłatnym dostępem do Internetu.  Na terenie budynku znajduje się Salon rekreacyjny z Sauną suchą , łaźnią parową, 4 osobowym  Jacuzzi oraz salon masażu.

W pokojach hotelowych, restauracji i w korytarzach panuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu ze względu na zabytkowy charakter obiektu.

W bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu Batory znajdziecie Państwo: basen kryty, pijalnie wód mineralnych, Jazz Club, Dworek Gościnny z salą teatralno – bankietową na 400 osób. Położenie Hotelu stanowi idealną bazę wypadową na stoki narciarskie Palenicy oraz pobliskie szlaki Pienin i Beskidu Sądeckiego  sprawią, że będą Państwo mogli korzystać i spędzać aktywnie czas w Szczawnicy zarówno zimą jak i latem.

Please follow and like us:
»