«

Ostatni dzwonek – zgłoś swoją wyprawę – zgarnij buty CHIRUCA

Zgłoś swoją wyprawę i wygraj niezawodne buty dla całej ekipy!

Do 30.04 trwa etap zgłoszeń do projektu Chiruca Expedition

Hiszpańska marka butów turystycznych – Chiruca, zaprasza do udziału w piątej, ostatniej edycji projektu Chiruca EXPEDITION! To już ostatni dzwonek, żeby wypełnić formularz rejestracyjny!

Jeśli planujesz przejście Głównego Szlaku Beskidzkiego, Camino de Santiago, wejście na Mont Blanc albo odwiedzenie Bałkanów to jest projekt dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy planowana wyprawa z założenia ma być ekstremalna i niebezpieczna, czy też zamierzasz spokojnym krokiem przemierzać beskidzkie szlaki i lasy, marka Chiruca może pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów – po prostu zgłoś swoją wyprawę.

Pomagamy podróżnikom, turystom i ludziom z pasją w spełnianiu swoich marzeń. Z okazji 20-lecia obecności marki Chiruca w Polsce, wyposażymy w niezawodne buty 20 wypraw – po 5 wypraw w każdej rocznej edycji. To znaczy, że to już prawdopodobnie ostatnia szansa na wzięcie udziału w projekcie, jest to także kolejny jubileusz: 25-lecie marki Chiruca w Polsce!

Osoby, które zostały wybrane w pierwszej edycji zorganizowały wyjazd na włoskie via-ferraty, przeszły przez włoskie Alpy Bergamskie, zdobyły Kilimandżaro, wspięły się na 100 szczytów z okazji 100-lecia Niepodległości oraz odwiedziły 46 stolic Europy.

Druga edycja była równie ciekawa! Zwycięzcy udali się w podróż poślubną przez Gruzję, Oman aż do Nepalu, by dotrzeć do Everest Base Camp i przejść Annapurna Circuit. Inne wyprawy zdobyły (rodzinnie!) Główne Szlaki Polski, przeszli Wschodniokarpacką część Głównego Szlaku Beskidzkiego, udali się do źródeł melanżu – do Gruzji na Suprę, czyli tradycyjną gruzińską ucztę czy przeszli popularny szlak GR20 na Korsyce!

Niestety wiele planów trzeciej edycji pokrzyżowały obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Niemniej jednak udało się przejść najdłuższy słowacki szlak – z przełęczy Dukielskiej aż do Bratysławy czy wybrać się w podróż na północ Europy, która łącznie liczyła 7000 kilometrów! Część projektów trzeciej edycji została zrealizowana dopiero w 2021 roku.

IV edycja to między innymi przejście Camino Norte, zdobycie świętej góry Ararat, Romanka Challenge czy wyprawa dookoła Europy śladami Bronisława Piłsudzkiego (ta ostatnia, dopiero się odbędzie).

Mamy ogromną nadzieję, że V edycja będzie mogła odbyć się bez przeszkód związanych z podróżowaniem i dostarczy niesamowitych wrażeń i niezapomnianych przygód.

Harmonogram V edycji:

 • do 30.04.2022 – należy zgłosić wyprawę do konkursu, wypełniając formularz zgłoszeniowy,
 • do 10.06.2022 – zostanie wyłonionych 5 wypraw, które otrzymają wsparcie w 2022 roku.
 • Maksymalny planowany termin rozpoczęcia zgłoszonych wypraw to 31.12.2022 r.

Wyłonienie zwycięskich wypraw:

 • Informacja o każdej zgłoszonej wyprawie zostanie opublikowana na Facebooku Chiruca-Outdoor oraz w dedykowanej zakładce na stronie pl.
 • Informacja o wyprawach, które zakwalifikują się do głosowania, zostanie opublikowana do 01.05.2022, możliwość głosowania będzie aktywna w okresie 01-31.05.2022.
 • Wyprawa, która otrzyma największą ilość polubień na Facebooku, zostanie zwycięzcą projektu.
 • Przedstawiciele Organizatora, wybiorą dodatkowe dwie wyprawy wśród kolejnych dziewięciu, które zdobędą największą ilość polubień, ponadto wybiorą dwie wyprawy wśród wszystkich, które zostały zgłoszone. Łącznie zostanie nagrodzonych 5 wypraw!
 • Wyniki zostaną ogłoszone do 10.06.2022 na stronie chiruca.ploraz profilu FB Chiruca-Outdoor.

Świadczenia marki Chiruca [Sponsora]:

Organizator przekaże Uczestnikom nagrodzonych wypraw po jednej parze butów Chiruca – maksymalnie cztery pary butów dla każdej wyprawy, a także po jednej bandanie lub t-shircie [maksymalnie 4 sztuki]. Model, kolor i rozmiar butów zostanie uzgodniony pomiędzy Organizatorem i Uczestnikiem. W uzasadnionych przypadkach Organizator dopuszcza możliwość zamiany butów na inne, uzgodnione z Uczestnikami, produkty marki Chiruca.

Organizator umożliwi nagrodzonym wyprawom, zakup dodatkowych par butów, maksymalnie 4 pary dla każdej nagrodzonej wyprawy, z 40% rabatem od sugerowanych cen detalicznych publikowanych na chiruca.pl. Zakup będzie możliwy przed zgłoszonym, planowanym terminem rozpoczęcia wyprawy.

Zobowiązania sponsorowanej wyprawy [szczegółowa informacja w umowie sponsorskiej]:

 • umieszczenie logo i bannera marki Chiruca na stronie internetowej i profilu FB wyprawy,
 • przeprowadzenie testu otrzymanych butów,
 • wykonanie zdjęć otrzymanych butów w trakcie wyprawy i przekazanie ich Sponsorowi,
 • informowanie w publikacjach na temat wyprawy o tym, że Chiruca wyposaża wyprawę w buty,
 • umożliwienie Sponsorowi promowanie wyprawy,
 • opublikowanie zdjęć otrzymanych butów na profilu wyprawy na Instagramie,
 • umożliwienie przeprowadzenia wywiadu przez Sponsora po zakończeniu wyprawy,
 • inne działania ustalane indywidualnie.

 

Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i umową sponsorską .

Chcesz zgłosić swoją wyprawę? Nie czekaj – wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Czekamy do końca kwietnia 2022! Nie zwlekaj!

Patronat medialny nad Chiruca Expedition V objęli: Magazyn Na Szczycie oraz Run And Travel!

Udostępnij 🙂
fb-share-icon
»