«

Restauracja ORLICA

Kuchnia regionalna

Adres: Ul. Pienińska 12, 34-460 Szczawnica

Telefon: (+48) 18 262 22 45

Strona www: http://www.orlica.com

Adres e-mail: orlica@orlica.com

Przytulny klimat restauracji w Szczawnicy tworzy przede wszystkim miła obsługa i wykwalifikowani pracownicy kuchni, którzy dbają o doskonałą jakość podawanych posiłków. Dodatkowego smaczku daniom dodaje wszechobecne świeże górskie powietrze, które wzmaga apetyt każdego, kto wrócić ze szlaku.

Urokliwa lokalizacja – na niewielkim wzgórzu – pozwala na podziwianie przepięknych widoków podczas posiłku. Już z daleka nasza pienińska kuchnia wabi strudzonych wędrowców zapachami świeżo przyrządzonych dań. Ponadto, dysponujemy własnym ujęciem wody źródlanej, którą wykorzystujemy podczas gotowania, co wpływa na jakość i smak naszych potraw. Osobom dorosłym polecamy również skosztować świetnego słowackiego piwa, które jest dostępne w naszej restauracji

Jako pensjonat z restauracją chętnie pomagamy w organizacji imprez integracyjnych, firmowych i okolicznościowych. Chętnie udostępniamy salę jadalną na czas urodzinowych i imieninowych przyjęć oraz spotkań towarzyskich. Przygotowujemy także zielone szkoły w górach, zapewniając doskonałą ofertę kulinarną. Jeżeli współorganizatorzy wyrażają chęć, jesteśmy w stanie zapewnić iście regionalną biesiadę z przygrywającą kapelą góralską.

Każdemu pasjonatowi gór marzą się wspaniałe wczasy, pokój z widokiem na monumentalne szczyty oraz przepyszna góralska kuchnia. Pragnienie to można z łatwością zrealizować wybierając się w Pieniny, do Schroniska Orlica. Oprócz strawy dla ducha oferujemy także pokarm dla ciała, który serwują dwie restauracje. Jesteśmy w stanie zapewnić wczasy z wyżywieniem, zarówno klientom indywidualnym, jak i grupom zorganizowanym.

Please follow and like us:
»