«

Jazz Bar

Kuchnie świata

Adres: 34-460 Szczawnica, ul. Park Górny 7

Telefon: +48 18 540 04 47

Strona www: http://www.dworekgoscinny.pl/

Adres e-mail: biuro@dworekgoscinny.pl

Dworek Gościnny to „pieniński salon”, którego niezwykła historia sięga XIX wieku. Budynek, zwany także Kurhausem, Kursalonem lub Dworcem został uroczyście otwarty w 1884 roku.

Czasy jego ówczesnego splendoru zakończył pożar, który doszczętnie zniszczył drewnianą konstrukcję. Szansa na odbudowę Dworku pojawiła się w 2005 roku, kiedy to wnuk hrabiego Adama Stadnickiego – Andrzej Mańkowski wraz ze swoją rodziną podjął się zadania przywrócenia dawnego blasku i splendoru szczawnickiemu Kursalonowi.

Dworek Gościnny oczarowuje swym wnętrzem. Wita swoich gości eleganckimi i stylowymi wnętrzami gdzie w sposób harmonijny łączą się elementy tradycyjnej architektury z nowoczesnymi akcentami.

Dla gości ceniących sobie klimat i klubową atmosferę Dworek Gościnny oferuje Jazz Bar.

Tu, podczas koncertów można zatopić się w dźwiękach muzyki i delektować kunsztem najlepszych jazzmanów i zaproszonych muzyków. W ciągu dnia goście znajdą tu miejsce, w którym będą mogli delektować się przysmakami szefa kuchni lub w eleganckiej scenerii będą mogli znaleźć wytchnienie i czas na lekturę lub spotkanie biznesowe.

Najwyższy standard usług i profesjonalna obsługa to atut Dworku Gościnnego.

Dworek Gościnny jest klimatyzowany, dla bezpieczeństwa Gości, monitorowany. Budynek posiada profesjonalne, w pełni wyposażone zaplecze z wydzieloną strefą VIP.  Kompleksowa informatyzacja budynku pozwala na koordynację najbardziej złożonych i tym samym, najtrudniejszych eventów. Dworek Gościnny, podobnie jak przylegające do niego ogrody oraz tarasy objęte są bezprzewodową siecią Wi-Fi. Tuż obok Dworku Gościnnego dla Gości przygotowany został parking strzeżony, zarówno dla samochodów osobowych jak również autokarów.

Please follow and like us:
»