Restauracja BOHEMA

Kuchnia regionalna

Adres: 34-460 Szczawnica, ul. Główna 30

Telefon: +48 18 262 22 70, +48 519 067 685

Strona www: http://www.willamarta.pl/pl/restauracja

Adres e-mail: recepcja@willamarta.pl

Restauracja BOHEMA – miejsce gdzie duch przeszłości dyskretnie przeplata się z teraźniejszością. To tutaj gromadzili się literaci i artyści bawiący podówczas w zdrojowisku Szczawnica, by toczyć filozoficzne dysputy, recytować poezję i fragmenty literatur

Restauracja Bohema mieści się  w jednym z najciekawszych historycznych budynków w Szczawnicy, pięknie położonym w sercu Uzdrowiska, obok Parku Zdrojowego. Miejsce to od początku swego istnienia było oazą kultury i miejscem spotkań najwybitniejszych osobistości.

Restauracja Bohema słynie zarówno z niepowtarzalnego artystycznego klimatu, jak i doskonałej lokalizacji. Z tego uroczego miejsca blisko jest do wszystkich atrakcji turystycznych Szczawnicy. To właśnie tutaj, w ciepłym blasku kominka można odpocząć i ogrzać się po całym dniu spędzonym na stoku lub po długim górskim spacerze.

Restauracja Bohema oferuje wyśmienite tradycyjne dania kuchni polskiej oraz regionalnej. Z pewnością nawet najbardziej wybredny smakosz znajdzie tutaj coś dla siebie. Poza tym proponujemy bogaty wybór domowych lodów produkowanych w Szczawnicy, w 100% z naturalnych składników.

Restauracja dysponuje salą główną mogącą pomieścić 70 osób oraz oszkloną werandą przeznaczoną dla 20 osób. W sezonie letnim na  gości czeka taras z którego roztacza się piękny widok na Park Zdrojowy oraz ogródek grillowy, które są wprost wymarzonymi miejscami do relaksu i miłego spędzania chwil w otoczeniu przyjaciół czy rodziny.

Udostępnij 🙂
»