Aktualności
20-lecie marki Chiruca w Polsce!
Nie każda marka może poszczycić się tak długą i bogatą historią, jak hiszpańska Chiruca.
Icebug Winter Trail 2018
To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.
Rozpoczynają się zapisy na VI edycję Biegów w Szczawnicy
Przyszłoroczna edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Już po raz VI do Szczawnicy przyjadą najlepsi górscy biegacze i biegaczki z całej Polski, a także Europy.

Jak co roku pod koniec kwietnia Szczawnica zamieni się w biegową stolicę Polski.
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
WYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !

starsze akutalności

Skoki spadochronowe w tandemie


Tandem jest to dwuosobowy spadochron, z którym skacząc pasażer może przeżyć to co doświadczeni skoczkowie. Bez badań, bez licencji, po krótkim szkoleniu można wyskakując z 4000 metrów poczuć smak adrenaliny i zrobić coś szalonego. 50 sekund wolnego spadania z prędkością 200km/h pozwala poczuć się niczym ptak w przestworzach. Po tym czasie otwiera się czasza i następuje 10 minutowy lot na otwartym spadochronie, podczas którego pasażer ma możliwość samodzielnego sterowania. Dostarcza to niesamowitych, trudnych do opisania wrażeń. Każdy reaguje inaczej, ale wszyscy zgodnie twierdzą, że skok spadochronowy w tandemie to jedna z najfajniejszych przygód życia, których nigdy nie zapomną.

Dodatkową atrakcją jest możliwość filmowania skoku i robienia zdjęć.
Oferujemy do wyboru dwa sposoby filmowania: metodę tradycyjną oraz absolutną nowość: filmowanie kamerą umieszczoną na ręce instruktora.W metodzie tradycyjnej skoczek kamerzysta spadając obok tandemu (tylko podczas lotu z zamkniętym spadochronem) rejestruje wszystko to co przeżywa pasażer. Filmuje także szkolenie i lądowanie przez cały czas robiąc zdjęcia.
Filmowanie kamerą umieszczoną na ręce instruktora umożliwia nagranie wszystkich emocji jakie towarzyszą pasażerowi podczas skoku, bowiem instruktor nagrywa wszystko to co dzieje się na ziemi przed i po skoku (szkolenie i lądowanie) a także to co dzieje się cały czas w powietrzu.
Takie filmowanie umożliwia bowiem nagranie nie tylko lotu na zamkniętym spadochronie ale także momentu otwarcia spadochronu i lotu na otwartej czaszy (co jest niemożliwe w metodzie tradycyjnej).
 


Filmowanie skoku spadochronowego to pamiątka na całe życie.
Skaczemy m.in. w Nowym Targu, a więc Tatry, Pieniny i Gorce mamy na "wyciągnięcie ręki". Kto raz zobaczy góry z lotu ptaka z pewnością zapamięta to na zawsze. 
Taką przygodę można zafundować także bliskim i przyjaciołom, będzie to niewątpliwie wspaniały prezent. 

Skoki spadochronowe w tandemie, chociaż należą do sportów ekstremalnych, są całkowicie bezpieczne. Instruktor, z którym się skacze jest specjalnie przeszkolony i posiada uprawnienia pilota tandemowego. Wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy, jak również w elektroniczny system otwierający czaszę zapasową.
Skok wraz z przygotowaniem zajmuje około godziny, jednak ze względów organizacyjnych (nie zawsze zależnych od nas) prosimy o zarezerwowanie sobie około 3 godzin.Taki skok spadochronowy może być jednorazową przygodą albo początkiem dalszego skakania (kurs AFF)
Przeciwwskazania:
-waga powyżej 120kg. 
-epilepsja


Cennik
Skok spadochronowy w tandemie - 700 zł
Skok spadochronowy w tandemie 3-5 osób 650 zł
Skok spadochronowy w tandemie 6 osób i więcej 599
Filmowanie skoku kamerą na ręce instruktora (ze zdjęciami) - 180 zł
Filmowanie skoku wraz ze zdjęciami (metoda tradycyjna) - 280 zł.

WAKACYJNA PROMOCJA CENOWA w Przasnyszu i Nowym Targu!!! (obowiązuje od 14.06 do 31.08)

Skoki spadochronowe w tandemie z filmowaniem i zdjęciami tylko 750 zł 
Maksimum bezpieczeństwa, 100% satysfakcji!

Organizujemy również kursy Aff

Kinga Pieniska