Aktualności
Laureaci pierwszej edycji projektu ChirucaEXPEDITION
Z okazji 20-lecia obecności w Polsce, marka Chiruca zapoczątkowała (co najmniej) czteroletni projekt –każda roczna edycja zakończy się wyposażeniem 5 wypraw wybranych przez internautów i jury w niezawodne buty marki Chiruca. Zasady wyboru są stosunkowo proste. Wyprawa, która otrzyma najwięcej głosów podczas głosowania internautów na Facebooku, zdobywa automatycznie miejsce w projekcie. Następnie przedstawiciele organizatora wybierają dwie wyprawy spośród czterech, które w głosowaniu zajęły miejsca 2-5 oraz dwie wyprawy ze wszystkich zgłoszonych.
PIENIŃSKIE MGŁY - warsztaty fotograficzne
Pieniny to jedne z najbardziej urokliwych gór w Polsce. W październiku witają nas paletą jesiennych barw. Podczas warsztatów Tomasz i Piotr zabiorą Was w miejsca pozwalające poczuć prawdziwą magię Pienin.
Lechnica MTB TOUR 2018
Lechnica MTB TOUR 2018
01-02 września 2018
Organizatorzy: Singletrails Lechnica


Chiruca EXPEDITION - zachęcamy do głosowania
Wraz z ostatnim dniem maja zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do pierwszej edycji projektu Chiruca EXPEDITION.
Teraz czas na Was !
Zachęcamy do głosowania
Ruszaj w drogę
Projekt Chiruca EXPEDITION to nie lada gratka dla tych, w których drzemie podróżnicza pasja. Każdy obieżyświat wie, że skompletowanie dobrego ekwipunku przed wyjazdem, to spora część sukcesu.
Szósta edycja Biegów w Szczawnicy już w sobotę
21 kwietnia Szczawnica zamieni się w miasteczko biegowe z prawdziwego zdarzenia. W tej edycji zawodnicy wystartują na pięciu dystansach od 6 do 96 km.
Rowerowo
Może niełatwo w to uwierzyć, ale to już Wiosna! Jeszcze chwila i rowerowo pomkniemy przed siebie. Gdyby ktoś poszukiwał odrobiny rywalizacji w swoim rowerowaniu zostawiamy nieco informacji. Poczytajcie/zobaczcie tez VeloDunajec :-)

starsze akutalności

Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail

2017-11-11 // Oglądano: 978 // Wstecz
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L TrailWYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
 
 
Wraz z marka Chiruca zapraszamy do fajnej zabawy. Zasady są bardzo proste.
 
1. Przez cztery tygodnie począwszy od 14.11.2017 w  każdy wtorek i każdy czwartek po godzinie 18:00 na https://www.facebook.com/wPieniny  publikować będziemy zdjęcie obuwia marki Chiruca z krótkim jego opisem.

2. W komentarzu do posta trzeba podać model przedstawionego obuwia.

3. Wygrywa osoba która przez czas trwania zabawy udzieli najwięcej prawidłowych odpowiedzi w najkrótszym czasie.

Wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu. Posiada: paski zmniejszające objętość, dwie zewnętrzne kieszenie, uchwyt do noszenia w ręce, oddychającą gąbkę na plecach, elastyczne linki ścieśniające oraz paski na biodra oraz klatkę piersiową (z gwizdkiem).
Pojemność: 11l
Waga: 378g

4. Nagrodą jest plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kinga Pieniska