Aktualności
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.
Rozpoczynają się zapisy na VI edycję Biegów w Szczawnicy
Przyszłoroczna edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Już po raz VI do Szczawnicy przyjadą najlepsi górscy biegacze i biegaczki z całej Polski, a także Europy.

Jak co roku pod koniec kwietnia Szczawnica zamieni się w biegową stolicę Polski.
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
WYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !
Frydman Triatlon
Początkiem lata, we Frydmanie tłumnie gromadzą się sympatycy triathlonu. W niedzielę 25 czerwca odbędzie się tu już VIII edycja zawodów Frydman Triatlon.
Wycieczki rowerowe po pienińskich bezdrożach
Eksploracja rowerem pasma małych Pienin - przygoda i naprawdę epickie miejscówki .

starsze akutalności

Arena Narciarska Jaworki

2014-12-28 // Oglądano: 2073 // Wstecz
Arena Narciarska JaworkiLIGOCKI SNOW ACADEMY

Na nowy sezon narciarski….

LIGOCKI SNOW ACADEMY

Szkoła prowadzona przez 3-krotnych polskich olimpijczyków, zdobywców wielu medali i tytułów, braci Mateusza i Michała Ligockich. Dzięki ich udziałowi w projekcie chcemy zrobić kilka ogólnopolskich eventów z udziałem wielu gwiazd sportu….Dzięki ich działalności mozliwe będzie uruchomienie programu szkolenia dzieci od lat 3 pod nazwa BORN TO SNOWBOARD – DZIECIAKI NA DECHY

Na terenie ośrodka powstał również nowy SNOW PARK z 6 przeszkodami, a także trasa Rodzinnego Snow Crossu.
Snowpark składa się z 6 elementów. 3 elementy o niskim poziomie trudności: flatbox 2,5 x 6 metrów; downbox 0,3 x 7 metrów; trapez 3 x 3 x 3 metrów. 3 elementy dla zaawansowanych: downrail 9 m; flatrail 10 m; kinkrail 9 m.

Nawiązano również współpracę z producentem nart Völkl i w przyszłym roku powstanie w Jaworkach Centrum Testowe nart i desek tej marki, w tym sezonie do dyspozycji klientów będzie dodatkowo 50 nowych kompletów nart Volkl i butów Dalbello.

Do obsługi Snow Parku i Trasy Rodzinnego Snow Crossu, a także dla uczniów Szkol Narciarskich przeniesiony został wyciąg orczykowy w okolice  stacji górnej kolei linowej „Homole”.
Nowością w tym roku jest również dodatkowa bramka wejściowa dla uczniów Szkol Narciarskich - uczniowie nie będą musieli stać w kolejkach podczas lekcji.

Trwa intensywne naśnieżanie stoku - przy sprzyjających warunkach niebawem otwarcie - http://arenanarciarska.pl/Kinga Pieniska