Aktualności
Szósta edycja Biegów w Szczawnicy już w sobotę
21 kwietnia Szczawnica zamieni się w miasteczko biegowe z prawdziwego zdarzenia. W tej edycji zawodnicy wystartują na pięciu dystansach od 6 do 96 km.
Rowerowo
Może niełatwo w to uwierzyć, ale to już Wiosna! Jeszcze chwila i rowerowo pomkniemy przed siebie. Gdyby ktoś poszukiwał odrobiny rywalizacji w swoim rowerowaniu zostawiamy nieco informacji. Poczytajcie/zobaczcie tez VeloDunajec :-)
Biegi w Szczawnicy 2018
Jedna z najpiękniejszych edycji biegów górskich w Polsce. 5 niezwykłych tras (od 6 do 96 km) wiodących przez 2 kraje.
Tu każdy znajdzie coś dla siebie.
Tu zaczyna się Twoja przygoda !
Chiruca Expedition
Planujesz zdobycie Babiej Góry albo chcesz obejrzeć lewady na Maderze?
Może wybierasz się na trekking po Australii lub planujesz przebiec Góry Skaliste ?
Icebug Winter Trail 2018
To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.

starsze akutalności

Arena Narciarska Jaworki

2014-12-28 // Oglądano: 2240 // Wstecz
Arena Narciarska JaworkiLIGOCKI SNOW ACADEMY

Na nowy sezon narciarski….

LIGOCKI SNOW ACADEMY

Szkoła prowadzona przez 3-krotnych polskich olimpijczyków, zdobywców wielu medali i tytułów, braci Mateusza i Michała Ligockich. Dzięki ich udziałowi w projekcie chcemy zrobić kilka ogólnopolskich eventów z udziałem wielu gwiazd sportu….Dzięki ich działalności mozliwe będzie uruchomienie programu szkolenia dzieci od lat 3 pod nazwa BORN TO SNOWBOARD – DZIECIAKI NA DECHY

Na terenie ośrodka powstał również nowy SNOW PARK z 6 przeszkodami, a także trasa Rodzinnego Snow Crossu.
Snowpark składa się z 6 elementów. 3 elementy o niskim poziomie trudności: flatbox 2,5 x 6 metrów; downbox 0,3 x 7 metrów; trapez 3 x 3 x 3 metrów. 3 elementy dla zaawansowanych: downrail 9 m; flatrail 10 m; kinkrail 9 m.

Nawiązano również współpracę z producentem nart Völkl i w przyszłym roku powstanie w Jaworkach Centrum Testowe nart i desek tej marki, w tym sezonie do dyspozycji klientów będzie dodatkowo 50 nowych kompletów nart Volkl i butów Dalbello.

Do obsługi Snow Parku i Trasy Rodzinnego Snow Crossu, a także dla uczniów Szkol Narciarskich przeniesiony został wyciąg orczykowy w okolice  stacji górnej kolei linowej „Homole”.
Nowością w tym roku jest również dodatkowa bramka wejściowa dla uczniów Szkol Narciarskich - uczniowie nie będą musieli stać w kolejkach podczas lekcji.

Trwa intensywne naśnieżanie stoku - przy sprzyjających warunkach niebawem otwarcie - http://arenanarciarska.pl/Kinga Pieniska