Aktualności
20-lecie marki Chiruca w Polsce!
Nie każda marka może poszczycić się tak długą i bogatą historią, jak hiszpańska Chiruca.
Icebug Winter Trail 2018
To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.
Rozpoczynają się zapisy na VI edycję Biegów w Szczawnicy
Przyszłoroczna edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Już po raz VI do Szczawnicy przyjadą najlepsi górscy biegacze i biegaczki z całej Polski, a także Europy.

Jak co roku pod koniec kwietnia Szczawnica zamieni się w biegową stolicę Polski.
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
WYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !

starsze akutalności
Kwatery prywatne - Sromowce

Trzy Korony - Najpiękniejsze Schronisko w Pieninach

lokalizacja Sromowce
kategoria Kwatery prywatne
adres 34-443 Sromowce Niżne
telefon (+48) 18 26 29 823, (+48) 609 668 528
Galeria
Opis obiektu
Położone przy szlaku prowadzącym na najsłynniejszy pieniński szczyt - Trzy Korony - idealne miejsce na odpoczynek.

Trzy Korony

Z okien pokoi, otwartego przez cały rok Schroniska, podziwiać można tradycyjne flisackie tratwy płynące przełomem Dunajca, Czerwony Klasztor czy Tatry. Schronisko słynie z doskonałej regionalnej kuchni no i oczywiście z czystego, górskiego powietrza. Tutejsza restauracja dostępna jest dla wszystkich, także dla przechodzących w pobliżu turystów.

Sprawdź opinie - KSIĘGA GOŚCI 

Schronisko i okolice oferują wiele atrakcji, które urozmaicają pobyt przez cały rok. Przygotowane są specjalne pakiety dla rodzinpobyty dla firm wraz z organizacją imprez integracyjnych oraz dla szkół z organizacją zajęć edukacyjnych.

Schronisko posiada obecnie 50 miejsc noclegowych w 17 pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych. Wszystkie pokoje są z łazienkami, w budynku znajduje się również restauracja oferująca samkowite, regionalne potrawy a także dania polskiej kuchni.

 

Trzy Korony


Położenie Schroniska sprawia, że jest ono doskonałą bazą wypadową na wycieczki górskie, wycieczki rowerowe czy też wypady narciarskie. Bliskość pieszego przejścia granicznego pozwala także na przemierzanie słowackich szlaków.

Do Schroniska dojechać można można przez cały rok, także zimą gdzie droga jest regularnie odsnieżana  i dostępna również dla samochodów osobowych.


W "Trzech Koronach" znajdą również Państwo wypożyczalnie rowerów Giant - 25 nowych rowerów damskich jak i męskich w różnych rozmiarach.


Lokalizacja

Kinga Pieniska