Aktualności
Szósta edycja Biegów w Szczawnicy już w sobotę
21 kwietnia Szczawnica zamieni się w miasteczko biegowe z prawdziwego zdarzenia. W tej edycji zawodnicy wystartują na pięciu dystansach od 6 do 96 km.
Rowerowo
Może niełatwo w to uwierzyć, ale to już Wiosna! Jeszcze chwila i rowerowo pomkniemy przed siebie. Gdyby ktoś poszukiwał odrobiny rywalizacji w swoim rowerowaniu zostawiamy nieco informacji. Poczytajcie/zobaczcie tez VeloDunajec :-)
Biegi w Szczawnicy 2018
Jedna z najpiękniejszych edycji biegów górskich w Polsce. 5 niezwykłych tras (od 6 do 96 km) wiodących przez 2 kraje.
Tu każdy znajdzie coś dla siebie.
Tu zaczyna się Twoja przygoda !
Chiruca Expedition
Planujesz zdobycie Babiej Góry albo chcesz obejrzeć lewady na Maderze?
Może wybierasz się na trekking po Australii lub planujesz przebiec Góry Skaliste ?
Icebug Winter Trail 2018
To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.

starsze akutalności
Kwatery prywatne - Sromowce

Trzy Korony - Najpiękniejsze Schronisko w Pieninach

lokalizacja Sromowce
kategoria Kwatery prywatne
adres 34-443 Sromowce Niżne
telefon (+48) 18 26 29 823, (+48) 609 668 528
Galeria
Opis obiektu
Położone przy szlaku prowadzącym na najsłynniejszy pieniński szczyt - Trzy Korony - idealne miejsce na odpoczynek.

Trzy Korony

Z okien pokoi, otwartego przez cały rok Schroniska, podziwiać można tradycyjne flisackie tratwy płynące przełomem Dunajca, Czerwony Klasztor czy Tatry. Schronisko słynie z doskonałej regionalnej kuchni no i oczywiście z czystego, górskiego powietrza. Tutejsza restauracja dostępna jest dla wszystkich, także dla przechodzących w pobliżu turystów.

Sprawdź opinie - KSIĘGA GOŚCI 

Schronisko i okolice oferują wiele atrakcji, które urozmaicają pobyt przez cały rok. Przygotowane są specjalne pakiety dla rodzinpobyty dla firm wraz z organizacją imprez integracyjnych oraz dla szkół z organizacją zajęć edukacyjnych.

Schronisko posiada obecnie 50 miejsc noclegowych w 17 pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych. Wszystkie pokoje są z łazienkami, w budynku znajduje się również restauracja oferująca samkowite, regionalne potrawy a także dania polskiej kuchni.

 

Trzy Korony


Położenie Schroniska sprawia, że jest ono doskonałą bazą wypadową na wycieczki górskie, wycieczki rowerowe czy też wypady narciarskie. Bliskość pieszego przejścia granicznego pozwala także na przemierzanie słowackich szlaków.

Do Schroniska dojechać można można przez cały rok, także zimą gdzie droga jest regularnie odsnieżana  i dostępna również dla samochodów osobowych.


W "Trzech Koronach" znajdą również Państwo wypożyczalnie rowerów Giant - 25 nowych rowerów damskich jak i męskich w różnych rozmiarach.


Lokalizacja

Kinga Pieniska