Aktualności
20-lecie marki Chiruca w Polsce!
Nie każda marka może poszczycić się tak długą i bogatą historią, jak hiszpańska Chiruca.
Icebug Winter Trail 2018
To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.
Rozpoczynają się zapisy na VI edycję Biegów w Szczawnicy
Przyszłoroczna edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Już po raz VI do Szczawnicy przyjadą najlepsi górscy biegacze i biegaczki z całej Polski, a także Europy.

Jak co roku pod koniec kwietnia Szczawnica zamieni się w biegową stolicę Polski.
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
WYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !

starsze akutalności
Hotele w Pieninach - Szczawnica

Batory Hotel *** Szczawnica

lokalizacja Szczawnica
kategoria Hotele w Pieninach
adres 34-460 Szczawnica Park Górny 12
telefon +48 18 262 02 07, +48 502 600 431
Galeria
Opis obiektu
Hotel "Batory" - wybudowany został przez Józefa Szalaya w 1874 roku. W "Batorym" w 1909 roku, podczas swojego ostatniego pobytu w uzdrowisku, mieszkał Henryk Sienkiewicz. Dzisiaj odnajdą tutaj Państwo komfort, ciszę i prawdziwy wypoczynek.
PIENIŃSKA KARTA RABATOWA
Hotel przez wiele lat pełnił w uzdrowisku funkcje reprezentacyjne: umieszczano w nim różnych dostojników przybywających do wód: posłów Sejmu Galicyjskiego, przedstawicieli delegacji rządowych, ministrów itd. 
Budynek położony jest w centrum Szczawnicy. Doskonałe warunki pobytowe, czyste powietrze, sąsiedztwo pijalni wód mineralnych, piękne widoki, zapewnią Państwu niezapomniany i udany wypoczynek. 
Do dyspozycji gości oddajemy 27 pokoi 1, 2 osobowych (z możliwością dostawek). Każdy pokój posiada własną łazienkę z WC i kabinę prysznicową, dodatkowo dostęp do internetu, TV SAT, radia i telefonu. Posiadamy pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz całodobowo monitorowany parking. 

Lokalizacja

Kinga Pieniska