Aktualności
Laureaci pierwszej edycji projektu ChirucaEXPEDITION
Z okazji 20-lecia obecności w Polsce, marka Chiruca zapoczątkowała (co najmniej) czteroletni projekt –każda roczna edycja zakończy się wyposażeniem 5 wypraw wybranych przez internautów i jury w niezawodne buty marki Chiruca. Zasady wyboru są stosunkowo proste. Wyprawa, która otrzyma najwięcej głosów podczas głosowania internautów na Facebooku, zdobywa automatycznie miejsce w projekcie. Następnie przedstawiciele organizatora wybierają dwie wyprawy spośród czterech, które w głosowaniu zajęły miejsca 2-5 oraz dwie wyprawy ze wszystkich zgłoszonych.
PIENIŃSKIE MGŁY - warsztaty fotograficzne
Pieniny to jedne z najbardziej urokliwych gór w Polsce. W październiku witają nas paletą jesiennych barw. Podczas warsztatów Tomasz i Piotr zabiorą Was w miejsca pozwalające poczuć prawdziwą magię Pienin.
Lechnica MTB TOUR 2018
Lechnica MTB TOUR 2018
01-02 września 2018
Organizatorzy: Singletrails Lechnica


Chiruca EXPEDITION - zachęcamy do głosowania
Wraz z ostatnim dniem maja zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do pierwszej edycji projektu Chiruca EXPEDITION.
Teraz czas na Was !
Zachęcamy do głosowania
Ruszaj w drogę
Projekt Chiruca EXPEDITION to nie lada gratka dla tych, w których drzemie podróżnicza pasja. Każdy obieżyświat wie, że skompletowanie dobrego ekwipunku przed wyjazdem, to spora część sukcesu.
Szósta edycja Biegów w Szczawnicy już w sobotę
21 kwietnia Szczawnica zamieni się w miasteczko biegowe z prawdziwego zdarzenia. W tej edycji zawodnicy wystartują na pięciu dystansach od 6 do 96 km.
Rowerowo
Może niełatwo w to uwierzyć, ale to już Wiosna! Jeszcze chwila i rowerowo pomkniemy przed siebie. Gdyby ktoś poszukiwał odrobiny rywalizacji w swoim rowerowaniu zostawiamy nieco informacji. Poczytajcie/zobaczcie tez VeloDunajec :-)

starsze akutalności

Imprezy integracyjne

Stadnina Koni „Rajd" to doskonałe miejsce na organizację imprez integracyjnych oraz wypoczynku po konferencyjnych obradach lub biznesowych szkoleniach.

W Stadninie znajduje się stylowa - dostępna przez cały rok - wiata, z kamiennym kominkiem, biesiadnymi ławami i stylizowanym barem. Można tam zorganizować grilla jak również tradycyjną ucztę biesiadną.

Goście, w zależności od pory roku, mogą udać się stamtąd na malowniczą przejażdżkę bryczkami lub, podczas zimy, na niezapomniany kulig z pochodniami zakończony ogniskiem i pieczeniem barana.

Po dniu spędzonym na końskim grzbiecie lub sytej biesiadzie goście mogą znaleźć nocleg w, oddalonych o 20 minut drogi, hotelach i pensjonatach należących do Grupy Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

Kinga Pieniska