Aktualności
20-lecie marki Chiruca w Polsce!
Nie każda marka może poszczycić się tak długą i bogatą historią, jak hiszpańska Chiruca.
Icebug Winter Trail 2018
To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.
Rozpoczynają się zapisy na VI edycję Biegów w Szczawnicy
Przyszłoroczna edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Już po raz VI do Szczawnicy przyjadą najlepsi górscy biegacze i biegaczki z całej Polski, a także Europy.

Jak co roku pod koniec kwietnia Szczawnica zamieni się w biegową stolicę Polski.
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
WYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !

starsze akutalności

Dzieci w stadninie

Jeśli Twoje dziecko pragnie nauczyć się jeździć konno albo doskonalić swoje umiejętności jeździeckie Przodownicy pracujący w naszej Stadninie są odpowiednimi osobami, którym spokojnie możesz powierzyć swoje pociechy. Zapewnimy nie tylko życzliwą i troskliwą opiekę, kompetentną naukę, jak również kontakt ze zrównoważonymi, spokojnymi niewielkimi końmi (kuce felińskie) przyzwyczajonymi do kontaktu z dziećmi.

W naszej Stadninie Twoje dziecko w sposób bezstresowy nauczy się podstaw jazdy konnej niezbędnej do późniejszych wyjazdów w teren. Dodatkowo, pod czujnym okiem pracowników Stadniny będzie mogło zapoznać się z zachowaniem koni i zasadami ich pielęgnacji.
W naszej Stadninie razem z końmi współzamieszkują także inne zwierzęta. Twoje dziecko będzie mogło zapoznać się z ich życiem i zwyczajami, łącząc zabawę z nauką przyrody i ekologii . Przeszkoleni Przodownicy Górskiej Turystyki Jeździeckiej w interesujący sposób opowiedzą również o pięknie pienińskiego krajobrazu jak również o znajdującej się w okolicy oryginalnej zabudowie łemkowskiej.
Zapraszamy serdecznie rodziny z dziećmi, ale również zielone szkoły, przedszkola, szkoły, kolonie i obozy. Pamiętajmy, że najlepszą formą nauki jest zabawa.
Kinga Pieniska