Aktualności
Szósta edycja Biegów w Szczawnicy już w sobotę
21 kwietnia Szczawnica zamieni się w miasteczko biegowe z prawdziwego zdarzenia. W tej edycji zawodnicy wystartują na pięciu dystansach od 6 do 96 km.
Rowerowo
Może niełatwo w to uwierzyć, ale to już Wiosna! Jeszcze chwila i rowerowo pomkniemy przed siebie. Gdyby ktoś poszukiwał odrobiny rywalizacji w swoim rowerowaniu zostawiamy nieco informacji. Poczytajcie/zobaczcie tez VeloDunajec :-)
Biegi w Szczawnicy 2018
Jedna z najpiękniejszych edycji biegów górskich w Polsce. 5 niezwykłych tras (od 6 do 96 km) wiodących przez 2 kraje.
Tu każdy znajdzie coś dla siebie.
Tu zaczyna się Twoja przygoda !
Chiruca Expedition
Planujesz zdobycie Babiej Góry albo chcesz obejrzeć lewady na Maderze?
Może wybierasz się na trekking po Australii lub planujesz przebiec Góry Skaliste ?
Icebug Winter Trail 2018
To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.

starsze akutalności

Dzieci w stadninie

Jeśli Twoje dziecko pragnie nauczyć się jeździć konno albo doskonalić swoje umiejętności jeździeckie Przodownicy pracujący w naszej Stadninie są odpowiednimi osobami, którym spokojnie możesz powierzyć swoje pociechy. Zapewnimy nie tylko życzliwą i troskliwą opiekę, kompetentną naukę, jak również kontakt ze zrównoważonymi, spokojnymi niewielkimi końmi (kuce felińskie) przyzwyczajonymi do kontaktu z dziećmi.

W naszej Stadninie Twoje dziecko w sposób bezstresowy nauczy się podstaw jazdy konnej niezbędnej do późniejszych wyjazdów w teren. Dodatkowo, pod czujnym okiem pracowników Stadniny będzie mogło zapoznać się z zachowaniem koni i zasadami ich pielęgnacji.
W naszej Stadninie razem z końmi współzamieszkują także inne zwierzęta. Twoje dziecko będzie mogło zapoznać się z ich życiem i zwyczajami, łącząc zabawę z nauką przyrody i ekologii . Przeszkoleni Przodownicy Górskiej Turystyki Jeździeckiej w interesujący sposób opowiedzą również o pięknie pienińskiego krajobrazu jak również o znajdującej się w okolicy oryginalnej zabudowie łemkowskiej.
Zapraszamy serdecznie rodziny z dziećmi, ale również zielone szkoły, przedszkola, szkoły, kolonie i obozy. Pamiętajmy, że najlepszą formą nauki jest zabawa.
Kinga Pieniska