Aktualności
20-lecie marki Chiruca w Polsce!
Nie każda marka może poszczycić się tak długą i bogatą historią, jak hiszpańska Chiruca.
Icebug Winter Trail 2018
To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.
Rozpoczynają się zapisy na VI edycję Biegów w Szczawnicy
Przyszłoroczna edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Już po raz VI do Szczawnicy przyjadą najlepsi górscy biegacze i biegaczki z całej Polski, a także Europy.

Jak co roku pod koniec kwietnia Szczawnica zamieni się w biegową stolicę Polski.
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
WYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !

starsze akutalności

Hubertus

Co roku, jesienią, zapraszamy wszystkich sympatyków Stadniny na wspólną zabawę której kulminację stanowi pogoń za lisem.
W tym dniu organizujemy konkursy dla wszystkich miłośników jazdy konnej: tych najmłodszych jak i starszych, osób rozpoczynających dopiero przygodę z końmi jak i prawdziwych weteranów. 

Każdy uczestniczący we wspólnej zabawie zdobędzie wspaniałe trofeum jak również wszyscy będziemy mogli przez cały rok wspominać to, iż uczestniczyliśmy w prawdziwym święcie koniarzy.
Na koniec dnia zapraszamy wszystkich uczestników zabawy na ognisko z napitkiem i poczęstunkiem (bigos, pieczone w piecu chlebowym: barany, jagnięta lub kozy).
Kinga Pieniska