Aktualności
Lechnica MTB TOUR 2018
Lechnica MTB TOUR 2018
01-02 września 2018
Organizatorzy: Singletrails Lechnica


Chiruca EXPEDITION - zachęcamy do głosowania
Wraz z ostatnim dniem maja zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do pierwszej edycji projektu Chiruca EXPEDITION.
Teraz czas na Was !
Zachęcamy do głosowania
Ruszaj w drogę
Projekt Chiruca EXPEDITION to nie lada gratka dla tych, w których drzemie podróżnicza pasja. Każdy obieżyświat wie, że skompletowanie dobrego ekwipunku przed wyjazdem, to spora część sukcesu.
Szósta edycja Biegów w Szczawnicy już w sobotę
21 kwietnia Szczawnica zamieni się w miasteczko biegowe z prawdziwego zdarzenia. W tej edycji zawodnicy wystartują na pięciu dystansach od 6 do 96 km.
Rowerowo
Może niełatwo w to uwierzyć, ale to już Wiosna! Jeszcze chwila i rowerowo pomkniemy przed siebie. Gdyby ktoś poszukiwał odrobiny rywalizacji w swoim rowerowaniu zostawiamy nieco informacji. Poczytajcie/zobaczcie tez VeloDunajec :-)
Biegi w Szczawnicy 2018
Jedna z najpiękniejszych edycji biegów górskich w Polsce. 5 niezwykłych tras (od 6 do 96 km) wiodących przez 2 kraje.
Tu każdy znajdzie coś dla siebie.
Tu zaczyna się Twoja przygoda !
Chiruca Expedition
Planujesz zdobycie Babiej Góry albo chcesz obejrzeć lewady na Maderze?
Może wybierasz się na trekking po Australii lub planujesz przebiec Góry Skaliste ?

starsze akutalności

Spływy pontonowe

 
RAFTING Przełom Dunajca


Spływ pontonami po Dunajcu jest alternatywą dla spływu tratwami flisackimi, w odróżnieniu od tratw podczas raftingu nie siedzimy biernie na drewnianej ławeczce lecz bierzemy aktywny udział decydując o najważniejszych aspektach tej nietypowej podróży. Do pokonania jest około 17 km meandrującym korytem Dunajca.
 
 Rafting na Dunajcu
 
Rafting jest uważany za sport extremalny, na Dunajcu tę dyscyplinę może uprawiać jednak każdy, kto nie ma lęku przed wodą i chce podnieść poziom adrenaliny.
Aby uczestniczyć w spływie pontonami wystarczy kilka osób, obuwie do ewentualnego brodzenia po wodzie, najlepiej na twardej podeszwie, odzież którą można zamoczyć oraz chęć przeżycia niezapomnianych chwil bogatych w adrenalinę.
 
Początek spływu (Sromowce Niżne ) to początek tzw. przełomu Dunajca - fenomenu natury, klejnotu krajobrazowego na skalę europejską. Krajobraz zmienia się tu jak w filmie. Możemy oglądać na przemian urwiska skalne dochodzące do 300m wysokości oraz lesiste zbocza górskie, rafting Dunajcem to także jedna z wygodniejszych form zwiedzania Pienińskiego Parku Narodowego.
 
 
 
 
Dodatkowo możemy zaproponować Państwu: 

RAFTING NA TORZE KAJAKARSTWA GÓRSKIEGO

to aktywny program dla osób, którym niestraszny jest chłód i bystrza górskiej wody. Obejmuje różne formy White Water takie jak: rafting -spływ pontonami, hydrospeed, aquakanioning oraz opcjonalnie elementy kajakarstwa górskiego. Sztuczny tor kajakarstwa górskiego ze specjalnymi przeszkodami i wzburzoną wodą sprawia, że hydrospeed i rafting to mega dawka zabawy, przygody i adrenaliny. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem naszych Instruktorów.

 
 
 
 Z A P R A S Z A M Y 
zapewnimy niezapomniane chwile na Dunajcu

Kinga Pieniska