Aktualności
20-lecie marki Chiruca w Polsce!
Nie każda marka może poszczycić się tak długą i bogatą historią, jak hiszpańska Chiruca.
Icebug Winter Trail 2018
To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.
Rozpoczynają się zapisy na VI edycję Biegów w Szczawnicy
Przyszłoroczna edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Już po raz VI do Szczawnicy przyjadą najlepsi górscy biegacze i biegaczki z całej Polski, a także Europy.

Jak co roku pod koniec kwietnia Szczawnica zamieni się w biegową stolicę Polski.
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
WYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !

starsze akutalności

Narciarskie przedszkole

przy Szkole Narciarstwa i Snowboardu "Szczawnica"

Celem przedszkola jest nauczanie dzieci samodzielnej i odpowiedzialnej jazdy, stawiania pierwszych jakże istotnych kroków. Nauka odbywa się poprzez zabawę, zwłaszcza w przypadku dzieci najmłodszych. Przyjmujemy dzieciaki od 4 roku, zajęcia na nartach przeplatane są z zajęciami ruchowymi by unikać niewskazanego w tym wieku obciążania stawów i kolan.

Pierwsze kroki są najtrudniejsze dlatego też instruktorzy prowadzą zajęcia indywidualnie z każdym dzieckiem. Dzieci które już oswoiły poruszanie się po stoku, hamowanie, jazda wyciągiem - dobierane są najczęściej w grupy (4-6 osobowe) i dzielone pod względem umiejętności.

Przedszkole narciarskie jest również miejscem które daje Twojemu Maluchowi możliwość obcowania z innymi dziećmi, tworzą się nowe przyjaźnie i znajomości, a poprzez ciekawe i wesołe zabawy nauka staje się czystą przyjemnością.
      

 Joanna Szczepaniak tel. +48 505 633 788

Formularz kontaktowy

Imię, nazwisko:

Telefon:

E-mail: *

Treść:

* - pola obowiązkowe
Kinga Pieniska